Днями викладачі ветеринарних дисциплін Леся Недопад, Василь Прус, Олександр Ющак провели тренінг з ветеринарних питань для слухачів Горохівської громади, які займаються сільськогосподарською діяльністю.
Учасники мали змогу отримати вичерпну інформацію про те, як: забезпечувати належний догляд, харчування та умови утримання худоби, птиці, бджіл; розпізнавати поширені хвороби тварин, проводити їх профілактику та лікування з метою зменшення смертності й економічних втрат; надавати базову ветеринарну допомогу тваринам (обробка ран, вакцинація, дегельмінтизація тощо); відновлювати поголів’я шляхом запровадження більш продуктивних порід.
Після тренінгу всі охочі отримали індивідуальні консультації з зазначених питань.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431465833_1091284371912019_6111848291431983398_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431528934_1091284315245358_2686216599884629920_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431556581_1091284465245343_8973777670269098436_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431569542_1091284418578681_5651944323974192058_n.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/431593424_1091284508578672_3692316902766354916_n.jpg)
Викладачі коледжу – спікери тренінгу «Сучасний супровід сільського господарства: тваринництво»