20 грудня 2018 року, напередодні новорічних свят, у гуртожитку коледжу було проведено огляд-конкурс на краще новорічне оформлення кімнати. Студенти креативно віднеслись до поставленого завдання, щоб достойно себе представити.
Журі конкурсу, у складі якого були директор коледжу Недопад Л.К., заступник директора з навчальної роботи Мосійчук Г.С., заступник директора з виховної роботи Черняк О.А., вихователь гуртожитку Шульгач М.Є. та голова ради гуртожитку Іщик В., оглянувши усі кімнати, визначило переможців, які були нагороджені цінними подарунками.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC04426-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC04420-739x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/DSC04424-1024x768.jpg)
Огляд конкурсу на краще новорічне оформлення кімнати гуртожитку