Працівники Третьої державної пожежно-рятувальної частини міста Рожище провели безпековий захід для здобувачів освіти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького – демонстрацію роботи підрозділу пожежної команди. Зокрема, ознайомили студентів з пожежно-рятувальним обладнанням, що є на озброєнні підрозділу, розповіли про принципи його застосування, продемонстрували роботу пожежної машини.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/13-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/14-2.jpg)
Рятувальники провели безпековий захід у коледжі