Мета – створення мобільних бібліотечних куточків в укриттях та гуманітарних штабах областей, що найбільше постраждали внаслідок російської військової агресії. Проєкт спрямовано і на покращення психоемоційного стану людей, які перебувають під щоденними ворожими обстрілами, а також, що не менш важливо, – на підтримку читання українськомовної літератури, бо «Вільні читають українською!»
Зібрані книги – уже на шляху до Херсонської обласної універсальної бібліотеки імені Олеся Гончара.
Дякуємо усім, хто взяв участь у проєкті. Усім, хто не встиг, нагадуємо: проєкт триває.
Фотозвіт додаємо!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/5.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/6.jpg)
Коледж долучився до реалізації Всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!»