«Це слово співуче – криниця, дзвінкої води холодок…» – саме під такою назвою відбулась відкрита виховна година, яку підготували студенти групи ІІ веттех під керівництвом куратора Ольги Карпюк.
На заході вели мову про історію виникнення криниць і колодязів, їхню роль у житті людини, про їх духовне і побутове значення, з’ясували, у яких місцях копалися криниці нашими предками, дізналися, як вони освячувалися і оберігалися, з якою пошаною їх оспівано у піснях, опоетизовано в прислів’ях, возвеличено в легендах.
Присутні дізналися, що криниця є символом Батьківщини, здоров’я, сили, багатства, родючості, безсмертя та високої духовності українського народу. Тому дуже важливо берегти народні традиції, бо саме на них формується культура нашого народу…
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-6.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-6.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-6.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/10-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/12.jpg)