Під час навчальної практики з внутрішніх незаразних хвороб сільськогосподарських тварин на тему «Терапевтична техніка» студенти групи ІІІ вет під керівництвом викладача Євгенії Ющак освоювали техніку постановки магнітних зондів і магнітних кілець жуйним тваринам. Зокрема, здобувачі освіти навчилися витягати з тканин і порожнини сітки великої рогатої худоби сторонні феромагнітні предмети, які потрапили в організм з кормом. Магнітні зонди і магнітні кільця вводилися для профілактики травматичного ретикуліту і перикардиту.
Практичні заняття такого роду є надзвичайно актуальними для виробництва, оскільки попереджують травматизм тварин, що в свою чергу впливає на їх продуктивність.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-5.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-5.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-5.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/8.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/9.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/10.jpg)
Навчальна практика з внутрішніх незаразних хвороб сільськогосподарських тварин