Навчально-виробниче господарство Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького було і залишається основною базою для набуття первинних практичних навичок роботи з тваринами з різних навчальних компонентів освітньо-професійної програми «Ветеринарна медицина».
Так, під час навчальної практики з дисципліни «Фармакологія з рецептурою» на тему «Шляхи введення лікарських речовин в організм тварин», проведеної на базі навчально-виробничого господарства коледжу, здобувачі освіти груп ІІ спецвет і ІІІ вет під керівництвом викладача Олександра Ющака закріпили на практиці ентеральні та парентеральні методи введення лікарських засобів.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2_2024-04-14_15-19-58.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_3_2024-04-14_15-19-58.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_4_2024-04-14_15-19-58.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5_2024-04-14_15-19-58.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_6_2024-04-14_15-19-58.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_9_2024-04-14_15-19-59.jpg)
Опанування здобувачами освіти навчального компонента «Фармакологія з рецептурою»