Під час лекційного заняття з навчального компонента «Паразитологія та інвазійні хвороби сільськогосподарських тварин» на тему «Діагностика і лікування екто- та ендопаразитозів» здобувачі освіти групи ІІІ вет під керівництвом викладача Олександра Ющака ознайомилися з сучасними антгельмінтиками й інсектоакарицидами, вчились проводити лабораторну діагностику (мікроскопію) мазків.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/6.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/7.jpg)
Поєднання теорії з практикою на заняттях зі спеціальних дисциплін