Понад три сотні молодих лідерів 2 квітня 2024 р. стали учасниками форуму «Простір можливостей», який відбувся на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки. Серед них – і здобувачі освіти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького: заступниця голови студентської ради Анна Карпович та голова старостату Богдан Кошелюк.
Спікери заходу поділилися найкращими практиками організації роботи органів студентського самоврядування, обговорили можливість участі молоді в управлінні громадою, розглянули досвід роботи молодіжних громадських організацій як траєкторію професійної реалізації та розвитку лідерських якостей. Цікавою була робота у локальній сесії з командоутворення на тему «Молодіжне лідерство: створення успішної команди».
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-1.jpg)