Спеціалісти в галузі ветеринарної медицини та технології виробництва і переробки продукції тваринництва, яких готує Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького, надзвичайно затребувані на сучасному ринку праці. Роботодавці систематично звертаються до закладу освіти з пропозиціями проходження виробничих практик і працевлаштування випускників.
Так, нещодавно відбулась зустріч здобувачів освіти з керівниками СГПП «Заріччя – Агро» Володимиром Безверхим та ТзОВ «Гор – Агро» Григорієм Хацкевичем. Стейкхолдери розповіли студентам про специфіку роботи на підприємствах, запросили на практику з можливістю подальшого працевлаштування. Також обговорено можливість проведення занять-екскурсій на даних підприємствах.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-18_19-16-18-320.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-18_19-16-19-321.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-18_19-16-20-730.jpg)
Співпраця коледжу з зовнішніми стейкхолдерами