Важливим етапом формування навичок і вмінь практичного застосування теоретичних знань здобувача освіти є практичні заняття.
Під час їх проведення з освітнього компонента «Зоогігієна та ветеринарна санітарія» викладачка Ірина Бєлова організовує виконання студентами завдань та вправ, які в подальшому стануть підґрунтям для опанування клінічних дисциплін. Адже, недарма гігієну тварин вважають основою ветеринарної профілактики.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-18_19-16-17-311.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-14-01-100.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-14-32-295.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-14-47-940.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-15-13-942.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-15-30-927.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-15-50-456.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-16-05-056.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-16-27-551.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-16-44-803.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-23_11-16-56-977.jpg)
Практичне заняття з освітнього компонента «Зоогігієна та ветеринарна санітарія»