У Міжнародний день рідної мови студенти групи ІІ веттех ВСП «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького» Маряна Шевчик, Анна Карпович, Надія Козій, Сергій Лукашук говорили про українську мову на щодень – зі студентами, викладачами, директором коледжу, працівниками бібліотеки й бухгалтерії, – бо мова – це кордон і межа (нині так важливо почуватися захищеними у межах наших емоційних і ціннісних кордонів, бо «…немає неомовленого буття…»)
Схиляємо голови у пошані перед памʼяттю усіх, хто офірував життям за Свободу України. Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися, працювати й жити. Слава Україні! Героям Слава!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-11-44-791.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-26-011.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-27-394.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-27-855.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-28-277.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-28-773.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-29-285.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-29-722.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-29-935.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-30-152.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_10-12-30-400.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_13-25-22-359.jpg)
Немає неомовленого буття…