Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту в світі. Людина, яка грає в цю гру, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально. Адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні прийоми.
15 лютого 2024 р. в Рожищенському фаховому коледжі ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків. Кожен учасник намагався продемонструвати свої вміння, вправність та волю до перемоги. Призові місця розподілились наступним чином:
- І місце – Владислав Шлапко (група ІІ спецтех)
- ІІ місце – Василь Голубко (група І веттех)
- ІІІ місце – Андрій Козирьов (група ІV вет)
Щиро вітаємо переможців!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-38-672.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-41-494.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-43-999.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-44-495.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-44-722.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-47-219.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-48-075.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_15-47-49-315.jpg)
Вітаємо юнаків – переможців змагань з настільного тенісу!