Книга – найкращий подарунок. Даруєш її комусь – а тепло на душі тобі…
14 лютого відзначали Міжнародний день дарування книг. Започаткувала його засновниця сайту дитячої книги американка Еммі Бродмур. Її підтримали родичі, колеги, друзі, і вже невдовзі добра справа розійшлася по світу. Дійшла вона і до нас.
На сьогодні наповнення фонду бібліотеки Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького відбувається великою мірою за рахунок проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу», яка проходить на постійній основі. Упродовж 2023 року в подарунок надійшло 93 примірники літератури від наших читачів, за що ми безмежно вдячні!
Тож, шановні друзі, любіть, читайте, даруйте книги один одному… А ми пропонуємо вам переглянути, які ж книги були подаровані нашій бібліотеці небайдужими читачами, а також прийти і почитати! І нагадуємо: акція «Подаруй бібліотеці книгу» триває! Вона діє на постійній основі, тому запрошуємо долучитися!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG20220208120647-771x1024-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2023-10-30_13-10-01-933.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2023-11-23_13-39-34-281-e1700740002164.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2023-11-23_13-39-40-148.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_13-59-29-770.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-14_17-08-04-054.jpg)