Здобувачі освіти випускного курсу Катерина Бенюк, Катерина Хурава, Тетяна Петрук, як зацікавленні сторони в успішній і результативній реалізації освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», в черговий раз зустрілися з членами проєктної групи Галиною Мосійчук та Лесею Куденчук для обговорення і внесення пропозицій щодо актуальності та вдосконалення освітньо-професійної програми.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_13-59-16-390.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_13-59-19-876.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_13-59-25-351.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-09_13-59-33-027.jpg)
Здобувачі освіти – внутрішні стейкхолдери освітньо-професійної програми