Якісна зміна системи фахової передвищої освіти вимагає розроблення нових підходів до навчання та викладання, утвердження етичних і моральних цінностей в освітньому процесі, створення нових механізмів побудови комунікації, що сприятиме формуванню мотивації неухильного дотримання академічної доброчесності педагогічними працівниками та здобувачами освіти.
З цією метою 6 лютого 2024 року завідувачка відділення Леся Куденчук провела для здобувачів освіти спеціальності Ветеринарна медицина семінар-тренінг «Академічна доброчесність – основа якості фахової передвищої освіти».
У ході семінару-тренінгу здобувачі освіти мали змогу ознайомитись з питаннями сутності та змісту поняття академічної доброчесності, його фундаментальними цінностями, основними нормативними документами, що регламентують питання академічної доброчесності в коледжі, видами порушень та відповідальності за порушення академічної доброчесності, різновидами плагіату, правилами цитування та оформлення посилань на джерела інформації.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-03-701.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-04-980.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-05-594.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-05-780.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-07-225.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-09-825.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-06_10-52-10-537.jpg)