Членами студентського самоврядування Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького ініційовано проведення у коледжі благодійного ярмарку з метою збору коштів для потреб ЗСУ.
Студентами було зібрано 8380 грн. і прийнято рішення долучитися до збору на закупівлю ударних дронів ротою 24 ОМБр імені Короля Данила «РАРОГ».
Дякуємо всім здобувачам освіти, викладачам і працівникам, хто відвідав ярмарку та вніс свою частиночку тепла для ЗСУ. Внесок кожного з нас наближає ПЕРЕМОГУ!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-13-539.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-15-267.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-16-792.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-18-194.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-19-541.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-21-202.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-22-696.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-13_13-34-24-249.jpg)
Разом до спільної Перемоги!