Напередодні Дня Збройних Сил України працівниками, викладачами і студентами Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького було зібрано гроші в сумі 7 тис. грн. Кошти спрямовані на рахунок роти ударних дронів 24 ОМБр імені Короля Данила «РАРОГ», у якій служить син нашої колеги.
Ударні дрони на полі бою – це одна з найбільш ефективних речей, це очі сучасної армії. З їх допомогою військові розвідують, коригують свою роботу, роблять “смерть ворогам”, розбивають ворожу техніку й навіть беруть у полон!
Раді долучитися до життєво важливого збору! Разом до спільної перемоги!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_09-32-01-985.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_09-32-04-066.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_09-32-05-620.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_09-32-07-030.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_09-32-08-607.jpg)
Разом до спільної перемоги!