Нещодавно у ВСП «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького» відбулась зустріч з представниками ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор». Метою організації заходу було ознайомлення здобувачів освіти з: підприємством, яке спеціалізується на вирощуванні свиней за сучасними європейськими технологіями; ефективними заходами підтримання ветеринарно-санітарного благополуччя в умовах свинокомплексу; можливостями проходження виробничих практик; перспективами майбутнього працевлаштування.
З керівництвом коледжу та гарантами освітньо-професійних програм «Ветеринарна медицина» і «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» розглянуто варіанти запровадження інновацій в освітньому процесі коледжу, надання пропозицій щодо підвищення якості практичної підготовки студентів через систему зовнішнього стейкхолдерства. Результатом роботи стало укладення угоди про співпрацю.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-05-713.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-07-297.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-09-423.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-10-729.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-11-932.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-13-201.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-14-460.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-08_10-12-15-906.jpg)