Студенти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького приєдналися до Національного тижня читання, віддали належну увагу книгам, поглиблюючи свої знання та розширюючи світогляд.
Вони не лише активно обговорювали улюблені твори, а й ділилися своїми враженнями та відкриттями з іншими студентами. Бібліотека стала місцем, де відбулися захоплюючі обговорення, а нові надходження стали джерелом невичерпного натхнення для наших читачів.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_15-24-17-777.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-07_15-24-14-406.jpg)
Студенти коледжу приєдналися до Національного тижня читання