Окопні свічки – важлива річ, якої зараз так потребують наші захисники в холодні зимові дні. Для отримання світла, обігріву така свічечка – просто знахідка для військових.
Здобувачі освіти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького долучилися до виготовлення окопних свічок. Дуже раді, що тепло, створене руками студентів коледжу, стане оберегом для наших воїнів!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_18-22-28-824.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-11-29_18-22-28-934.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-03_11-29-00-639.jpg)
Окопна свічка – чарівна паличка для військових