21.11.2023 року у ВСП «Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ ім. С.З.Гжицького» відбулась підсумкова конференція студентів 4-го курсу спеціальностей 211 Ветеринарна медицина і 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва за результатами проходження виробничої технологічної практики. Здобувачі освіти засвідчили практичну підготовку і результативність навчання своїми цікавими доповідями та мультимедійними презентаціями про базові господарства: СТзОВ ім.Лесі Українки, ФГ «Аміла» Ковельського району; СВК «Урожай», СГПП «Рать», ТзОВ «МХП-Баффало» Луцького району; ТзОВ «Радехів-Біо Ферм» Червоноградського району Львівської області; ТзОВ «Горинь» Кременецького району Тернопільської області та ін.
На заході були присутні керівники практики з виробництва – потенційні роботодавці, які схвально оцінили якість підготовки практикантів у коледжі. Представники ТзОВ «МХП – Баффало» розповіли про можливості подальшої співпраці з коледжем щодо організації виробничих практик і проведення тематичних екскурсій. Головний лікар ветеринарної медицини ТзОВ «Чебені плюс» надав інформацію здобувачам освіти про перспективи проходження виробничих практик і подальшого працевлаштування.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_111236.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_111312.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_113001.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_115054.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_120053.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_122734.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/20231121_123843.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_10-51-19-132.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_10-51-53-316.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_10-53-36-520.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_10-58-24-907.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_10-59-31-635.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_11-00-23-283.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_11-04-59-850.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_11-08-01-724.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_11-09-48-863.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_11-11-51-633.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-27_12-22-43-518.jpg)