Проблеми епізоотології завжди є актуальними. Тому під час викладання освітньої компоненти «Епізоотологія з мікробіологією» викладачем спеціальних дисциплін Прусом В.В. приділяється особлива увага діагностиці інфекційних хвороб тварин. На практичних заняттях здобувачі освіти відпрацьовують методи лабораторної діагностики, способи взяття проб крові для лабораторного дослідження.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-2.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/9-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/10-1.jpg)
Практичні заняття з освітньої компоненти «Епізоотологія з мікробіологією»