Під час проведення навчальної практики з освітньої компоненти «Фармакологія з рецептурою» студенти ІІІ вет курсу під керівництвом викладача Лесі Недопад відпрацювали практичні навички введення лікарських речовин в організм тварин на базі навчально-виробничого господарства коледжу.
Окрім того, з метою ознайомлення здобувачів освіти з роботою аптечного закладу та аналізу основних форм документів обліку, викладач організувала екскурсію студентів до місцевої ветеринарної аптеки і зоомагазину «Бетті».
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-3.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-4.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-3.jpg)
Навчальна практика з освітньої компоненти «Фармакологія з рецептурою»