21 листопада Україна відзначала День Гідності та Свободи. Це знакове державне свято, встановлене на честь двох революцій: 2004-го та 2013 років.
Гідність і Свобода – це національна ідея, народжена на Майданах, що запалює та єднає націю у боротьбі за волю. Під час Революції Гідності українці нагадали світові справжній сенс демократичних цінностей. Сьогодні, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України усі цивілізовані нації.
21 листопада студенти І курсу Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького на запрошення Комунального закладу “Публічна бібліотека” Рожищенської міської ради відвідали історичний хронограф «З чого починався Євромайдан». Присутні повернулися у трагічні події, які відбувалися на Майдані Незалежності у центрі Києва восени-взимку 2013-2014 років, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Майдану та українських воїнів-захисників, які загинули у війні з російським агресором, переглянули книжкову виставку “Шлях до Гідності та Свободи”.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-1.jpg)