Сьогодні, 17 листопада, важливий день для усіх, хто є студентом або ж був ним кілька років тому! Тому щиро вітаємо усіх причетних до цієї дати!
Студентська пора − це особливий період життя, коли кожен формує своє майбутнє, пізнає нове, знаходить друзів. Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже у студентському віці нічого недосяжного немає.
На жаль, сьогодні, шановні наші студенти, ви здобуваєте освіту в нелегкий час. І Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, креативного мислення і нових ідей. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і наш коледж для її здобуття. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.
Ми переконані, що ваші знання і талант, відповідальне ставлення до майбутнього держави стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни.
Зичимо всім вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій! Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та одногрупники будуть надійною опорою на життєвому шляху!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-359.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-400.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-435.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-530.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-560.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-587.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-615.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-17_10-33-36-687.jpg)