Ухвалення Конституції стало надважливою подією для розбудови нашої державності. Саме Основний Закон закріпив суверенітет і територіальну цілісність України, яку зараз остаточно виборюють наші захисники, відбиваючи російську навалу.
Конституція утверджує в нашій країні верховенство права та повагу до прав і свобод людини, а також свободу і демократію для суспільства. Це ті базові цінності, про які нічого не знають наші вороги, однак які мають вирішальне значення для кожного українця.
Ми були, є і будемо вільним народом вільної країни й обов’язково переможемо, повернувши нашим дітям право на безпечне життя на рідній землі!
З Днем Конституції! Слава Україні!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-0a-09d59439bf1ecdfffdf3aff0200ff0246369fe91928feb45e76dd4dc7b4c136e_5c45002b6d3aad8a-1024x768.jpg)
З Днем Конституції України!