На онлайн-занятті з теми “Технологія переробки продукції тваринництва” з лектором Мосійчук Галиною Савівною, заступником директора з навчальної роботи та викладачем технологічних дисциплін ВСП “Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького”, вихованці Школи юного фермера та ветеринара, що діє на базі Волинського обласного натуралістичного центру, отримали детальну інформацію про технології переробки продукції тваринництва та їх значення для розвитку сільського господарства.

Лектор почала з розповіді про основні види продукції тваринництва, які використовуються у харчовій промисловості. Галина Савівна детально зупинилася на технології переробки молока, описала методи виробництва масла, сиру, йогурту, кефіру та інших молочних продуктів.

На занятті вихованці почерпнули багато корисної інформації про технології переробки продуктів тваринництва, їх зберігання та використання. Вони також отримали можливість порівняти різні методи переробки та визначити, які з них є більш ефективними та які можуть впливати на якість продуктів.

Онлайн-заняття з теми “Технологія переробки продукції тваринництва”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *