Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: Правила поводження з вибухонебезпечними предметами». Курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.
З метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, та зведення до мінімуму людських жертв даний курс можна пройти на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням:
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/МіниФагот-1024x768.png)
Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!