20 лютого 2014 року став одним з найтрагічніших днів новітньої історії України, днем жалоби й водночас жертовності та героїзму, символом боротьби за свободу, незалежність і державність, захисту європейських і загальнолюдських цінностей.
Звитяга Героїв Небесної Сотні – перших Героїв російсько-української війни – згуртувала українське суспільство і надихнула на продовження боротьби з московською ордою за вільне майбутнє.
Герої Небесної Сотні прийняли перший переможний бій у війні, яка триває донині. І сьогодні, вшановуючи їх подвиг, схиляємо голови і перед їхніми відважними послідовниками – українськими воїнами, котрі так само жертовно принесли і продовжують приносити свої життя на вівтар нашої свободи. Світла пам’ять і вічна слава Героям!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-0a-9c21eba73ff11329aebbb97be2e8b51df350725c58c7be7bf82a22051b657013_fdd055366dad8d49-1024x767.jpg)