Кожна третя неділя листопада – гарна нагода відзначити вагомий внесок працівників сільськогосподарського сектору.
Упродовж багатьох років педагоги Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького сіють добірне насіння мудрої науки, багатющого досвіду і невичерпної скарбниці знань у душі молоді, котра в майбутньому працюватиме на благо агропромислового комплексу України.
Тож щиро вітаємо усіх, хто задіяний у агропромисловому комплексі, адже сьогодні від вас залежить не тільки добробут нашої держави. Війна, яку росія веде проти України, поставила під загрозу продовольчу безпеку в усьому світі. В умовах російської збройної агресії українські сільгоспвиробники не лише боронять Батьківщину, але й самовіддано працюють на аграрному фронті.
Найшвидшого усім нам миру, плідної діяльності та високих здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/0-02-05-5c2eb0b88b10c2bb7618146e367be0abf45d0799d354f1a24c0813c5377374b5_1b4828d94c7c595b-1024x670.jpg)