![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-0a-b4dda8cb271518159939eb455a3a3ed8f4a273a1f970d8ac44fad8b349c07f23_20efa5909f38fc49-1024x768.jpg)
Здавна професія педагога вважається чи не найповажнішою з усіх. Викладач – це талановитий, сильний духом, мудрий наставник, який несе в наше життя найцінніший вклад – знання; це яскравий та чистий промінчик, який зігріває, дає життя новим талантам, розкриває і укріплює їх, спрямовує в доросле та самостійне життя. Сьогодні від імені усіх студентів Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького щиро вітаємо усіх педагогів, чиє життя тісно пов’язане з коледжем, з професійним святом – Днем працівників освіти. Ваш труд – це неоціненний скарб. Нехай нелегка місія, покладена на ваші плечі, надихає вас на нові звершення, дає багато сил, мудрості та терпіння! Величезний уклін вам усім і безмежна подяка за вашу працю!
Вітаємо найкращих педагогів!