Цей рік є надзвичайно складним для України. Новий 2022-2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Проте наші відважні воїни роблять усе можливе і неможливе, щоб настала омріяна Перемога. І вона обов’язково настане.
Шановні студенти! Період навчання у коледжі – цікавий, веселий, багатий на різноманітні події. Максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку!
Від усього серця бажаємо молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Пам’ятаймо, що навчаючись та навчаючи, ми робимо Україну сильнішою.
Слава Україні!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/msg-1406276986-1411-765x1024.jpg)
Щиро вітаємо усіх з Днем знань!