8 травня відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» відзначають День пам’яті та примирення. Офіційне гасло пам’ятних заходів – «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Ці слова актуальні і сьогодні. Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні намагається знищити нашу країну путінська Росія. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Мужність Збройних Сил України є запорукою існування держави.

Нелегкі часи проживає наша Батьківщина. На наших очах твориться історія, яку слід пам’ятати. Ми ніколи не забудемо наші міста-герої, які мужньо тримають оборону. Ми ніколи не забудемо тих звірств, які скоїли окупанти. Ми ніколи не забудемо той ранок 24-го лютого, коли кожен українець прокинувся у страху…

Війна зміцнила наш народ. Віримо, що зовсім скоро ми будемо жити під мирним українським небом і звідусіль лунатиме: «Слава Україні! Героям Слава!»

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *