Голодомор… Це слово, наче чорний крук, увірвалося в історію нашої держави. Голодомор – це геноцид українського народу, це сльози, горе, смерть… І пам’ять, гірка пам’ять про трагічні сторінки в історії України…
Проходять роки, минають десятиліття, а трагедія страшних голодних років не перестає хвилювати серця людей: і тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився опісля. Вона завжди об’єднує всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією…
Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Запаліть свічку в своєму вікні, згадайте свій невинно вбитий народ, приєднайтеся до загальнонаціональної хвилини мовчання – 27 листопада о 16:00…
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/изображение_viber_2021-11-26_14-28-56-822-1024x764.jpg)