![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/изображение_viber_2021-10-01_09-04-18-730-1024x768.jpg)
Напередодні Дня працівників освіти студентська рада Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького щиро вітає усіх педагогів з професійним святом!
Педагог – це більше, ніж професія. Це горде звання, яке несуть найпочесніші. До них належите й ви. Нехай викладацькі будні дарують вам силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчиняються у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму!
Нехай у вашому житті будуть нові здобутки, в діяльності буде багато надзвичайно яскравих ідей, в будинку завжди живе щастя, а у серці – любов. Поваги вам, благополуччя і удачі!
ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!