1 вересня на подвір’ї Рожищенського фахового коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького відбулася святкова лінійка до Дня знань.

Захід розпочався з Гімну України, хвилиною мовчання вшанували захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Вихованці коледжу поклали квіти до меморіальної дошки колишніх випускників – Івана Ващені та В’ячеслава Іонова, життя яких обірвалося у 2014 році в зоні антитерористичної операції.

Слова вітань линули від директора коледжу Олександра Давидюка, та від гостей – міського голови Вячеслава Поліщука, начальника Рожищенського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Ігоря Барвінського, благочинного Рожищенської округи ПЦУ митрофорного протоієрея Василя Шняка.

Директор коледжу Олександр Давидюк вручив подяки викладачам за сумлінну педагогічну працю, успіхи, досягнуті у вихованні студентів, та з нагоди Дня знань. Грамотами за відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку нагородили кращих студентів.

З вітаннями та настановами до першокурсників звернулися їхні колеги-четвертокурсники. Вони попросили новоприбулих наполегливо й сумлінно вчитися, формувати в собі глибокі професійні якості, шанувати і примножувати славні традиції закладу освіти.

Благословив на легкий та успішний початок навчального року отець Василь. Опісля спільної молитви він окропив усіх присутніх свяченою водою.

По завершенні урочистої лінійки всі студенти у супроводі своїх кураторів пішли в аудиторії на перше заняття.

Тож щиро віримо, що цей навчальний рік буде легкий, плідний і успішний для кожного з нас!

ДЕНЬ ЗНАНЬ У РОЖИЩЕНСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *