Під час навчальної практики з дисципліни «Фармакологія з рецептурою» при вивченні теми «Аптека, її функції, правила зберігання і відпущення ліків» студенти групи ІІ спецвет Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького разом з викладачем Олександром Ющаком відвідали зоомагазин. Студенти з цікавістю вивчали асортимент фармацевтичної продукції, дози різних лікарських препаратів, ознайомилися з провізорами магазину, умовами праці, правилами зберігання препаратів та кормів.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Презентация1-1024x768.jpg)
Екскурсія студентів до зоомагазину