У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

30 листопада світова спільнота відзначає День домашніх тварин. Студенти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького вирішили креативно приєднатися до святкування і оголосили своєрідний флешмоб – віртуальну фотовиставку на тему «Наші домашні улюбленці». Адже саме у стінах коледжу студенти здобувають знання про те, як доглядати, чим годувати та лікувати своїх чотирилапих друзів.

Колись давно Антуан де Сент-Екзюпері сказав: “Ми відповідаємо за тих, кого приручили”. Пам’ятайте про це. І обов’язково почастуйте в цей день своїх вихованців чим-небудь смачненьким)  

Ми відповідаємо за тих, кого приручили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *