На практичному занятті з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією» студенти груп IV вет А та IV спецвет Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького розглянули різні види вакцин, бактеріофагів, гіперімунних сироваток, гамма-глобулінів та діагностичних біологічних препаратів, які використовуються у ветеринарній практиці, визначили їх придатність до застосування. Окрім того, студенти ознайомилися з обліком біологічних препаратів та вивчили правила їх зберігання і транспортування.
Хочете стати такими ж обізнаними у ветеринарній сфері? Тоді запрошуємо поповнити ряди нашої дружньої студентської родини!
А у наших студентів знову практичні заняття!