Якісні практичні навички – одна з найважливіших складових підготовки сучасного висококваліфікованого фахівця. Сьогодні ринок праці ставить високі вимоги до рівня знань та практичних умінь молодих людей, які вперше влаштовуються на роботу. Це добре розуміють викладачі та студенти Рожищенського фахового коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького, тому шукають можливості для удосконалення практичних навичок не лише в успішних аграрних підприємствах нашого регіону, а й у провідних агроформуваннях європейських країн.

Завдяки тісній співпраці керівництва коледжу з Навчально-практичним центром «Основи ветеринарного та технологічного забезпечення фермерства» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького делегація у складі викладачки ветеринарних дисциплін Олени Заяць, викладачки технологічних дисциплін Ольги Чижевської, а також студентів ІІІ курсу Мирослави Майструк, Максима Марусюка, Назара Поліщука та Юлії Войтюк вибула у відрядження для стажування та проходження практики на провідних м’ясопереробних підприємствах Німеччини.

Практика за кордоном – це можливість для викладачів і студентів не тільки опанувати найсучасніші технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, новітню техніку, але й удосконалити іноземну мову, познайомитись з побутом та звичаями іншої країни та суттєво покращити своє матеріальне становище. Тож бажаємо успіху нашим викладачам та студентам!

Рожищенський фаховий коледж ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького: вивчаємо європейський досвід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *