У Рожищенському коледжі ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького відбулися змагання з шахів, мета яких – залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом та пропаганда здорового способу життя. Серед юнаків місця розподілилися таким чином: І місце – Олексій Хіняєв (І курс), ІІ місце – Антон Веремко (ІІІ вет А), ІІІ місце – Богдан Алексійчук (ІІІ сецвет). Дівчата показали такі результати: І місце – Дарина Голованова (ІV тех. Б), ІІ місце – Марія Павлусь (ІV спецвет), ІІІ місце – Катерина Добуш (ІІІ вет Б). Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів у подальшому!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-5ff90a9f90fa45fe808cada298daa3e1-V-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-259a9f0ed3389c1c1c5604ea3244cfb0-V-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-4741605bbea0f3bf35f48b40d914e780-V-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-1e5d25676ed15d58b11cc106bfa2d8e0-V-768x1024.jpg)
Спортивні успіхи наших студентів