22 вересня 2019 р. студентка групи ІІІ вет Б Рожищенського коледжу ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького Радишевська Вікторія брала участь у Міжнародних змаганнях з кінного спорту, які відбулись на території фермерського господарства «Фасти» (с. Черкаси Ковельського району Волинської області). Учасниками перегонів були любителі верхової їзди з Угорщини, Білорусії та України. У змаганнях з конкуру (подолання перешкод верхи на коні) Радишевська Вікторія зайняла 4 місце, за що нагороджена грамотою та цінним подарунком.
Вітаємо Вікторію і бажаємо подальших успіхів!
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-63ea0659d84b018c43fb2a5651542d64-V-749x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-e5d67f5a260080e4e5a36d88ac4e3ab2-V-766x1024.jpg)
Успіхи наших студентів