05.09.2019 р. у гуртожитку коледжу відбулися загальні збори його мешканців. На зборах були присутні в.о.директора коледжу Казимир М.М., заступник директора з навчальної роботи Мосійчук Г.С., в.о.заступника директора з виховної роботи Черняк О.А., вихователь гуртожитку Шульгач М.Є. та комендант Баліцька Н.О.
Шульгач М.Є. ознайомила студентів з Положенням про студентський гуртожиток, перелічила права та обов’язки мешканців гуртожитку, нагадала про дотримання правил внутрішнього розпорядку. Баліцька Н.О. ознайомила присутніх студентів з правилами техніки безпеки та протипожежної безпеки.
Студенти мали змогу поспілкуватися з в.о.директора коледжу М.М.Казимиром, отримати відповіді на питання, які їх хвилювали, висловити свої побажання стосовно урізноманітнення форм організації дозвілля в гуртожитку.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190905_170423-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190905_170448-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190905_174247-1024x768.jpg)