29 травня 2019 р. відбувся відкритий захист курсових робіт студентів IV курсу спеціальності 211 Ветеринарна медицина з дисципліни «Організація ветеринарної справи». Студенти презентували результати самостійної роботи з елементами досліджень з актуальних питань галузі ветеринарної медицини. Вони продемонстрували уміння аналізувати та узагальнювати виробничий досвід та власні спостереження. Об’єктами написання курсових робіт стали установи ветеринарної медицини, підприємства і господарства – бази проходження виробничої переддипломної практики.
У складі комісії із захисту курсових робіт працювали викладачі ветеринарних дисциплін: Бєлова І.Г., Назаркевич Р.Т., Петрук І.Є., Ющак О.В.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/2-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/3-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/4-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/20-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/24-1024x768.jpg)
Захист курсових робіт