16.05.2019 р. на базі Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького відбулися обласні спортивні змагання серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Позмагатися з нашими студентами приїхали команди з Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та Горохівського коледжу ЛНАУ. У змаганнях з міні-футболу призові місця розподілилися так:
– І місце – команда Горохівського коледжу ЛНАУ;
– ІІ місце – команда Володимир-Волинського агротехнічного коледжу;
– ІІІ місце – команда Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед хлопців на дистанції 3 км студент нашого коледжу Гасюк Богдан посів ІІІ місце. Філатова Дарина, яка змагалася з дівчатами на дистанції 500 м, теж прибігла третьою.
Усі переможці нагороджені грамотами і медалями.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/1-1024x724.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/2-1024x723.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/3-1024x730.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/4-1024x664.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/5-1024x750.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/6.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/7-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/8-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/9-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/10-1024x768.jpg)