16 травня 2019 року на базі Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім С.З.Гжицького відбувся регіональний конкурс «Студент року-2019» за участю студентів аграрних коледжів Волинської, Рівненської та Львівської областей. Претендентами на перемогу були: Степанюк Артем – Рожищенський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького; Студент Анжела – Володимир Волинський агротехнічний коледж; Дячук Людмила – Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету; Ольхович Мирослава – Мирогощанський аграрний коледж; Стецюк Олексій – Млинівський державний технолого-економічний коледж; Трофимчук Сергій – Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України; Германович Христина – Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету; Сопівник Василина – Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету; Кухта Олеся – Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету; Дубик Андрій – Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету.
Конкурс «Студент року» розпочався невеличким подарунком для присутніх – святковим концертом академічного камерного оркестру «Кантабіле». Упродовж години слухачі мали змогу почути шедеври світової камерно-інструментальної музики, яка захоплювала і дивувала. Потому з вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор коледжу Недопад Л.К., яка побажала усім плідної роботи.
Ведучі урочисто оголосили про початок конкурсу, першим етапом якого було представлення – візитка «Я – особистість» з презентацією майбутньої професії.
Новиною став другий етап конкурсу – імпровізаційний виступ учасників з обраної теми під назвою «Якби я був…». Учасники конкурсу уявили себе президентами, депутатами, директорами, міністрами освіти і фінансів, успішними юристами та підприємцями, мільйонерами та навіть чарівниками. Досить цікаво було послухати, що ці молоді люди зробили б для країни, народу, рідних, обіймаючи впливові посади.
Найбільш емоційним та яскравим видався третій етап – творчий конкурс «Світ моїх захоплень». Глядацька аудиторія зі щирими оплесками зустрічала учасників, які представляли свої таланти у різних мистецьких жанрах. Степанюк Артем, студент ІІ курсу ветеринарного відділення, «підняв» залу, виконавши неймовірну пісню – «Два кольори».
Титул «Студент року-2019» виборола студентка Мирогощанського аграрного коледжу Ольхович Мирослава. Проте, переможцями стали усі конкурсанти – кожен у своїй номінації. Степанюку Артему дістався титул «Творча особистість». Конкурсна програма завершилась нагородженням учасників дипломами та пам’ятними сувенірами на згадку про Рожище.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0684-1-1024x687.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00819-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00823-1024x737.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00826-1024x720.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0428-1024x716.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0437-1024x748.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0449.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0478-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0482-1024x734.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0485-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0500-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0501-1024x721.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0506-1024x733.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0510-761x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0514-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0517-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0537-1024x709.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0542.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0558-739x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0581-1024x682.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0593-736x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0601.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0614-1024x695.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_0625-1024x727.jpg)