З 6 по 12 травня 2019 р. у коледжі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху – сім днів інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки на дорозі. Його метою стало привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед студентської молоді та об’єднання зусиль задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі.
Кураторами у групах було проведено інструктажі, тематичні лекції, виховні години з питань безпеки серед учасників дорожнього руху. Студенти оформили тематичну виставку плакатів «Твій друг – безпечний рух».
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_092602-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00762-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00774-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_144628-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_144653-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190510_131122-1024x730.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190510_131449-1024x730.jpg)
Безпека на дорозі – безпека життя