22 квітня 2019 р. студенти групи ІІІ спецвет на чолі з директором коледжу Недопад Лесею Кіндратівною взяли участь у озелененні території навчального закладу. Робота кипіла у прямому розумінні цього слова: одні виконували підготовчі роботи, інші – безпосередньо висаджували дерева. У результаті було висаджено кілька десятків саджанців граба кущового. За роботою студенти згуртувалися, тому час сплинув непомітно і звичайні саджанці перетворилися на маленькі дерева з величезним покликанням – дарувати людям цілюще повітря, відпочинок та гарний настрій.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-1bebc3e86e4506ee065282cc0f7eacb0-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-15af7317dd41746b45db65fa2ad21b62-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-17e91d25f52c4099591781a5d64b0f30-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-21c66e5f9df3d78b2430e04c6a89c979-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-71760e0c101f907e1a927ec79135bcdf-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-ca2358c98c51c0272eecaa8775f0b8cb-V-768x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-dc495f3f017ccdbfae9f2ac7d383b8fd-V-768x1024.jpg)
Участь студентів у озелененні території коледжу