8 травня 2019 р. у «Центрі студентського зообізнесу» при Рожищенському коледжі ЛНУВМ та БТ ім.С.З. Гжицького відбулася презентація роботодавців – представників патрульної поліції міст Луцька та Ковеля. Про історію становлення, особливості роботи служби студентам випускних курсів розповіла старший інспектор з рекрутингу відділу кадрового забезпечення УПП у Волинській області, старший лейтенант поліції Юлія Гірдвіліс. Вона детально зупинилася на вимогах до кандидатів, їх навчанні та матеріальному забезпеченні. У ході бесіди присутні студенти задали інспектору низку цікавих запитань, на які отримали чіткі та вичерпні відповіді.
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00735-1-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00732-1-745x1024.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00738-1-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00741-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00742-1024x768.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00749-1024x716.jpg)
![](http://college-lnuvmbt.kl.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00753-1024x768.jpg)
Співпраця з роботодавцями